تبلیغات
دنیای رپ - عرفان
دنیای رپ
نظرتون رو در باره وبلاگ من بدید!! •


 

عرفان در 3/آگوست/1983 در اصفهان به دنیا آمد.او از 6ماهگی یه مسافرت اجباری دور دنیا رو پذیروفت عرفان در شهرها و كشورهای مختلفی زنگی كرده خانواده عرفان دیگر تصمیم گرفته بودند كه در یك مكان یا به عبارت دیگر در یك كشور ساكن شوند و این كشور جایی نبود به جزء آمریکا.
این مسافرتها و جابهجاییها تاثیرات زیادی بر روی فرهنگ،زبان،ارزشها و...عرفان گذاشته بود اما عرفان شروع به كامل كردن زبان خودكرد و در این راه تلاش فراوانی کرد.
همانطوری كه در بالا گفتم عرفان تلاش بسیاری كرد و این دلبستگی او به ادبیات فارسی از او یك فرد شاعر،فیلسوف(فرهنگی و تربیتی)وسیاسی و مذهبی ساخت.ورزیدگی عرفان با آلبوم اول او به چشم میخورد كه یك شك بزرگ برای آمریكاییها بودچون عرفان خلاقیت خود را در كشمك كردن و نقلوانتقال دادن مسایل در موزیك خود و كلیپ خود هنرمندانه نشان داد.
با وجود این كه عرفان در دنیای غرب بزرگشده است هرگز فرهنگ ایرانیان و ایرانی بودن خود را فراموش نکرده بود.
عرفان از 14 سالگی به دنبال نوشتن و خواندن ادبیات ایرانی بود او با این پشتكار توانست اشعاروموزیك خود را به صورت مخلوطی از غربی و شرقی به بیرون عرضه کند.
به علت این كه عرفان همیشه درسفر بود و همیشه در جابهجایی بود توانسته بود از این كشمكش ها تجربههای بسیاری كسب كندو این موضوع را به راحتی میتوان در اشعار و موزیك او دید و شنید و او امروزه تلاش میكند كه هیپهاپ ایرانیان را به گوش جهانیان برساند و خود را در جدول موزیك جهان بالا بکشدنوشته شده توسط naeim abdi در چهارشنبه 26 خرداد 1389 و ساعت 04:49 ب.ظ [+] | نظرات ()
پیام مدیر
بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه